IMG_14.jpg

PATRYCJA BOHDANOWICZ

Pasja, wdzięk i ekspresja

Patrycja Bohdanowicz – Magister Dietetyki oraz Magister Gospodarki Turystycznej. Dyplomowany Trener  Pole Dance(Polska Akademia Sportu), Trener Personalny(Mauricz Training Center), Instruktor Rekreacji Ruchowej z różnymi specjalizacjami m.in.: Fitness, Pilates, Stretching(IFAA), TRX®(Life Fitness Academy) , ZUMBA®)  oraz nauczyciel  Aerial Jogi .  Pasjonatka aktywnego stylu życia.

 Jako trener zaraża energią i uśmiechem. Nie znosi monotonii, dlatego nieustannie znajduje nowe rozwiązania, by treningi były atrakcyjne i skuteczne.  Jej ulubione zawołanie na  zajęciach grupowych to:  „Ja Ciebie widzę!” Dlatego nie licz na to, że zdołasz się ukryć w tłumie ćwiczących. Widzi wszystko,  by dbać o poprawność  i efektywność wykonywanych ćwiczeń.

W pracy z podopiecznymi wykorzystuje zdobytą wiedzę oraz wszechstronne i długoletnie doświadczenie.

Od najmłodszych lat związana z tańcem. Jako adept baletu brała udział w spektaklach wystawianych przez Operę Nova w Bydgoszczy. Później   zawodowa tancerka  Teatru Muzycznego w Lublinie.

 Od 2010 r. rozwija się jako trener i instruktor fitness.  Dwukrotna zwyciężczyni konkursu „Miss idealnych proporcji” (2013r., 2014r.) pod patronatem International Fitness & Aerobic Academy. 

 Od 2013 r. jest również instruktorem Pole Dance i Pole fitness z dyplomem Polskiej Akademii Sportu.

Współtworzy i bierze udział w licznych bydgoskich eventach.  Wystąpienia publiczne są jej żywiołem. Ma za sobą wiele pokazów tanecznych, m.in. podczas Jubileuszowego X PGE Solano Bydgoszcz CUP oraz podczas „ Kolacji na wyspie”, eventu współorganizowanego przez Miasto Bydgoszcz.

Prowadziła otwarte treningi biegowe przygotowujące do udziału w biegach przeszkodowych.  Wielokrotnie od 2015r. stanęła na podium podczas OCR Terenowa Masakra, zajmując  I, II, III miejsce w różnych kategoriach.

Od 2019r. rozwijająca się triathlonistka. Zwyciężczyni Garmin Iron Triathlon Brodnica 2019r. na dystansie 1/2  IRONMAN.