NASZE ZAJĘCIA

Uwolnij miłość do tańca

Szkoła Pole dance — z nami odkryjesz świat tej wyjątkowej dyscypliny tańca. Nasze zajęcia obejmują różne style i poziomy. Doświadczeni instruktorzy z pasją pomagają każdemu tancerzowi wydobyć jego potencjał.

IMG_04.jpg

POLE DANCE

Odkryj siebie!

Pole dance jest połączeniem tańca i akrobatyki na drążku wertykalnym. Na zajęciach  nauczysz się efektownych figur, obrotów i kombinacji na rurce.Zajęcia odbywają się na 3 poziomach zaawansowania: poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowany.
Naukę rozpoczynamy od podstawowych obrotów oraz podstawowych figur. Kładziemy duży nacisk na wzmocnienie i przygotowanie ciała do trudniejszych elementów.  Zajęcia urozmaicone są o ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi, dzięki którym dodatkowo pracujemy nad sylwetką.
Dzięki treningom Pole Dance ujędrni się Twoje ciało, wymodelujesz sylwetkę oraz zmieni się Twoja podstawa ciała. Ponadto nabierzesz pewności siebie i poczujesz się bardziej sexy. Na zajęciach panuje miła, kameralna atmosfera – ćwiczymy w maksymalnie sześcio- osobowych grupach.
Nie musisz być wysportowana żeby zacząć! Nie musisz mieć silnych rąk, robić szpagatu etc. O wszystko zadbamy.  Pomożemy Tobie w motywacji do osiągnięcia wyznaczonych celów. skontaktuj się z nami lub wpadnij do nas!

Dowiedz się więcej
Young woman pole dancer in red upside down.jpg

EXOTIC

Obudź sexapil!

Exotic to zajęcia choreograficzne przy rurce. Nauczymy Ciebie zmysłowych ruchów,  obrotów, piruetów oraz tricków typowych dla  stylu Exotic. Dzięki tym zajęciom nabierzesz pewności siebie i poczujesz się bardziej sexy. Zajęcia prowadzone są w butach typu „szklanki” na wysokim obcasie oraz platformie. Na początek możesz tanczyć na boso. Przydatne będą nakolanniki.

Dowiedz się więcej
Leg Stretching Yoga Pose

STRETCHING

Czas się rozruszać!

Streching to zajęcia dzięki, którym uelastycznisz mięśnie, zwiększysz mobilność, przyśpieszysz regenerację. Zajęcia z rozciągania są treningiem uzupełniającym do zajęć Pole Dance. Nasze zajęcia rozciągające są polecane osobom, które spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej lub stojącej, cierpiącym z  powodu przykurczy i bólu pleców.

Dowiedz się więcej